سعید براتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با بیان اینکه ۱۲ آذر روز جهانی معلولان است اظهار داشت:  شعار روز جهانی سال ۲۰۱۷ معلولین امسال “دگردیسی به سوی جامعه‌ای پایدار” است که باید در البرز به این ورزشکاران توجه بیسار بیشتری شود.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان استان البرز با بیان اینکه مسابقات قهرمانی جهان از تاریخ ۱۱ تا ۱۷ آذرماه سال جاری در کشور مکزیک برگزار می‌شود، افزود: امیر جعفری و یوسف یوسفی به ترتیب در این مسابقات به مدال‌های نقره و برنز رقابت‌های پاراوزنه‌برداری قهرمانی جهان دست یافتند.

براتی با اشاره به اینکه امیر جعفری در دسته ۵۹ کیلوگرم با مهار وزنه ۱۸۷ کیلوگرمی موفق به کسب مقام دوم شد، بیان داشت: یوسفی نیز پس از مهار وزنه ۱۸۲ کیلوگرمی جایگاه سوم را کسب کرد که این مقام‌ها برای استان البرز افتخارآمیز است.

وی با اشاره به مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۷ امارات، گفت: عرفان ابراهیم پور در رشته بوچیا، فرزانه سهرابی در رشته تنیس روی میز، نیره سلامتیان، فاطمه نصیری و علی عسکریان در رشته دوومیدانی و رضا پژمان شناگر نخبه، ورزشکاران البرزی را در این مسابقات تشکیل می‌دهند.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان البرز با تاکید بر اینکه الهه شیعه به عنوان مربی دوومیدانی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در مسابقات پاراآسیایی امارات است، عنوان‌کرد: سومین دوره مسابقات پارا آسیایی جوانان از ۱۷ تا ۲۳ آذرماه سال جاری در امارات برگزار می‌شود.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :