به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، عباس علائی مقدم ظهر امروز در نشست مشترک نائب رئیسان فدراسیون‌های ورزشی استان قزوین اظهار داشت: براساس آمارها در حال حاضر ۵۱ هیئت ورزشی در استان قزوین فعال بوده که خوشبختانه موفقیت‌های مطلوبی در حوزه ورزش کسب شده است.

وی بیان کرد: دیدگاه‌ها نسبت به ورزش به ۲ حوزه همگانی و قهرمانی تغییر کرده چراکه این ۲ بخش در جامعه اساسی بوده و باید در اولویت قرار گیرد تا جامعه‌ای سالم و پویا داشته باشیم.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان قزوین تصریح کرد: در استان قزوین اقدامات خوبی در زمینه توجه به ظرفیت بانوان در حوزه قهرمانی و ستادی انجام شده که گامی موثر در ارتقاء جایگاه بانوان به شمار می‌رود.

علائی مقدم خاطرنشان کرد: از سال گذشته ستاد بازی‌های آسیایی خدمات لازم به ۹۱ ملی پوش استان در رشته‌های مختلف را آغاز کرده که مشاوره و روانشناسی از جمله خدمات ارائه شده محسوب می‌شود.

وی گفت: اعتبارات خوبی از سفر هیئت دولت به بخش ورزش استان اختصاص یافته به طوری که سالن ۶ هزار نفری و سالن سرپوشیده دو و میدانی در دست تکمیل و بهره‌برداری است.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان قزوین خاطرنشان کرد: امیدوارم در مسابقات ۲۰۱۸، ۸ ملی‌پوش از استان قزوین به رقابت‌ها اعزام شده و برای کشور و استان قزویبن افتخارآفرینی کنند.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :