به گزارش خبرگزاری تسنیم از بافق، سیدعلی نوروز زاده ظهر امروز در حاشیه بازدید امام جمعه و مسئولان شهرستان از پروژه‌های در دست اقدام شهرداری با بیان اینکه این طرح‌ها با اعتباری معادل ۴۷ میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد اظهار داشت: همچنین ساخت سردیس مشاهیر و سرداران شهید شهرستان بافق، آذرماه امسال و با اعتبار افزون بر یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال  رونمایی شد.

وی به پروژه تکمیل روشنایی بلوار شهید حبیبیان در منطقه پیرمراد اشاره کرد و گفت: این طرح نیز با هزینه ۳۸۰ میلیون ریال در دی‌ماه امسال مورد استفاده شهروندان بافقی قرار می‌گیرد.

شهردار بافق از ساخت پیست دوچرخه سواری کوهستان آبشار با سرمایه‌گذاری سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد و تصریح کرد: علاقه‌مندان به این رشته ورزشی دهه فجر امسال شاهد بهره‌برداری از این پیست هستند.

وی با ابراز خرسندی از اجرایی شدن ساخت پیست دوچرخه‌سواری افزود: با بهره‌برداری ازاین طرح سرانه فضای ورزشی هم‌افزایش می‌یابد.

نوروززاده بهبود عبور و مرور و اصلاح اساسی مسیر ورودی شهر بافق در بلوار شهید بهشتی، کمک به تکمیل فضاهای عمومی (مجموعه مسکن مهر)، روکش آسفالت معابر، محوطه‌سازی میدان روبه‌روی امامزاده عبدالله‌(ع)‌، ساخت سرویس بهداشتی عمومی در سطح شهر، محوطه‌سازی میدان شیخ محمد تقی بافقی و مرمت اطراف آن، روشنایی قطعه دوم بلوار آیت‌الله میرغنی‌زاده و بازسازی اساسی کشتارگاه دام را از دیگر پروژه‌های عمرانی شهرداری عنوان کرد و افزود: این طرح‌ها هم تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.

نوروززاده اجرای طرح‌های عمرانی را تحقق مهمترین هدف توسعه‌ای و ارائه خدمات مدیرت شهری عنوان کرد و افزود: رفاه حال شهروندان، زیباسازی سیمای شهری و جلب رضایت مردم از دیگر اهداف اجرای این طرح‌ها است.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :