به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان اصفهان، حمیدرضا شیران اظهار داشت: هم اکنون ۵۵ هزار و ۸۷۰ حامی نیکوکار حمایت بیش از ۱۶ هزار فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان را بر عهده‌دارند.

وی با بیان اینکه طرح اکرام ایتام و محسنین به‌منظور رسیدگی به مشکلات ایتام و خانوارهای نیازمند در کمیته امداد اجرا می‌شود، افزود: همه ‌ساله تعداد زیادی از هم‌وطنان خیر و نیکوکار، با ثبت‌نام در این طرح به حمایت از ایتام و فرزندان محسنین می‌پردازند.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به اینکه طرح اکرام ایتام و محسنین از جمله طرح‌های مشارکتی موفق کمیته امداد است، بیان کرد: هم‌اکنون ۵۵ هزار و ۸۷۰ حامی نیکوکار حمایت بیش از ۱۶ هزار فرزند یتیم و محسنین را بر عهده‌دارند که کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به آن‌ها اهدا می‌کنند.

وی با اعلام اینکه  ۴۱ هزار و ۲۹۵ حامی، حمایت از ۶ هزار ۸۰۹ یتیم و ۱۴ هزار و ۵۷۵ حامی، حمایت از ۹ هزار و ۱۹۹ فرزند محسنین را بر عهده‌دارند، گفت: در ۸ ماهه نخست امسال  ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین کمک شده است که سهم ایتام ۱۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و سهم محسنین ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بوده است.

شیران خاطرنشان کرد: بسیاری از حامیان علاوه بر پرداخت کمک‌های نقدی، از طریق کمک‌های کالایی شامل، تأمین سبد غذایی، پوشاک و جهیزیه و رفع مشکلات درمانی، تحصیلی، مسکن، فرهنگی و آموزشی، فرزندان معنوی خود را حمایت می‌کنند.

وی با اشاره به استفاده از روش‌های نوین پرداخت افزود: خیران و نیکوکاران اصفهانی به منظور سهولت و تسریع در امور می‌توانند با شماره شناسه واریز اختصاصی، کمک‌های نقدی خود را به شماره‌حساب ۳۳۴۷۷۸۰۹۶ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۲۰۴۱۸ نزد بانک ملت واریز کنند.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :