به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، مریم کاظمی صبح امروز در افتتاحیه این دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اظهار داشت: در مدتی که در همدان بودم میزبانی‌ خوبی را دیدم و افتخار می‌کنم که در جشنواره در این شهر برگزار می‌شود.

وی ضمن توضیح مفهوم جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برای کودکان و نوجوانان حاضر در سالن بیان کرد: خوشحال هستیم که تئاتر کودک و نوجوان را داریم و ما بزرگترها برای شادی شما تئاتر می‌سازیم.

این هنرمند کشور با مخاطب قرار دادن کودکان و نوجوانان عنوان کرد: تولد تئاتر کودک و نوجوان است و ما آن را جشن می‌گیریم و امیدواریم این جشنواره همیشه شاد باشد و لباس‌های زیبا بر تن داشته باشد.

کاظمی با دعوت از کودکان و نوجوانان برای دیدن از تئاترها از آنها خواست تا قصه‌ها را مطالعه کنند و از بزرگترها هم بخواهند برایشان قصه بگویند.

دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان خطاب به کودکان و نوجوانان اظهار داشت: عزیزان جشن شما ۲۴ ساله شد و مبارکتان باشد.

به گزارش تسنیم، بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، ۱۰ تا ۱۵ آذرماه با حضور گروه‌های ایرانی و خارجی در شهر همدان به دبیری مریم کاظمی برگزار می‌شود که افتتاحیه آن صبح پنجشنبه نهم آذرماه در همدان در حال برگزاری است.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :