به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، به‌نقل از آستان‌‎نیوز، کودکان شرکت‌کننده در ویژه ‌برنامه «همسفر با پروانه‌ها»، در تاریخ هشتم آذر، با مشارکت در طرح فرهنگی با عنوان «شادمانی کوچک» هدایای خود را برای کودکان زلزله‌زده کرمانشاه به مجتمع فرهنگی‌ـ‌هنری امام خمینی(ره)تقدیم کردند.

این طرح، توسط مجموعه فرهنگی‌ـ‌هنری امام خمینی(ره) وابسته به موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و با همکاری معاونت فرهنگی سپاه امام رضا(ع) برنامه‌ریزی شده و در حال اجرا است.

در قالب این برنامه، مجتمع امام خمینی(ره) به عنوان پایگاه اصلی جمع‌آوری هدایا به همراه پایگاه مقاومت بسیج مساجد و پایگاه بسیج دانش‌آموزی مدارس، اقدام به جمع‌آوری و اهدای اسباب‌بازی به کودکان مناطق زلزله‌زده کرمانشاه می‌کند.

طرح «شادمانی کوچک» با تمرکز بر مخاطب کودکان و نوجوان و با هدف تقویت روحیه و ایجاد نشاط و سرگرمی در میان کودکان آسیب‌دیده از این بلای طبیعی تا ۱۵ آذرماه پذیرای هدایای مردمی خواهد بود.

یادآور می‎شود، طرح «همسفر با پروانه‌ها» در هفتمین سال اجرای خود، در قالب پنج آیتم نمایشی با موضوع اخلاق و سیره رضوی و با محوریت احادیث رضوی ویژه دانش‌آموزان دوره اول و دوم دبستان همه روزه در سه نوبت در محل مجتمع فرهنگی‌ـ‌هنری امام خمینی(ره) واقع در منطقه محروم خواجه‌ربیع مشهد اجرا می‌شود.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :