به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از ستاد خبری هفته فرهنگی هنری اشراق وحید فرجی اظهار داشت: این هفته فرهنگی هنری با حضور قریب ۵۰ نفر از هنرمندان  و فرهنگوران شاخص حوزه علمیه قم و همکاری مراکز حوزوی و فرهنگی استان از ۱۱ تا ۱۵ آذرماه در ایام هفته وحدت و با ارائه آثار با موضوع وحدت  اسلامی در حوزه هنری برگزار می‌شود.

وی افزود: این برنامه‌ها در قالب نمایشگاهی از آثار تجسمی در رشته‌های خوشنویسی، نقاشی، گرافیک و نمایشگاه آثار هنری طلاب جلسات اکران و نقد سینمای غرب میزگردهای تخصصی فلسفه هنر، هنر و رسانه و شعر وحدت تدارک دیده شده است.

قائم مقام و معاون فرهنگی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس گفت: ورک شاپ‌های تخصصی تجسمی، خوشنویسی، نشست تخصصی فلسفه هنر دینی، نشست‌های سواد رسانه‌ای، اکران و نقد فیلم‌های برگزیده جشنواره فیلم حوزه از دیگر بخش‌های این مراسم است.

وی همچنین اظهار داشت: نشست عصر نویسنده کارگاه‌های تخصصی شعر و داستان، شب شعر بزرگ وحدت اسلامی و مدافعان آفتاب از دیگر بخش‌های این مراسم است که شب شعر روز دوشنبه ۱۳ آذرماه پس از نماز مغرب و عشا در محل مجتمع فرهنگی سرزمین سبز در شهر جدید صدرا برگزار می‌شود. 

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :