مولوی محمدعلی جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایرانشهر با اشاره به اقدام ددمنشانه رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونستی، اظهار داشت: فلسطین یک کشور مسلمان و متعلق به جهان اسلام است و هیچکس از جمله غربی‌ها حق ندارند آن را از خود بدانند و سازمان‌های بین‌المللی و حقوق بشری باید موضع خود را در قبال این اقدام جنایتکارانه شفاف کنند.

امام جمعه اهل سنت بزمان گفت: شکست رژیم صهیونیستی کار سخت و غیرممکنی نیست اما سکوت برخی کشورهای عربی مقابل اقدامات و جنایت‌های اسرائیل علیه ملت فلسطین، عامل گسترش اقدامات جنایتکارانه این رژیم کودک‌کش در قدس اشغالی شده است.

وی بیان کرد: فلسطینی‌ها بیش از نیم قرن تنها با یک قطعه سنگ و مقاومت از جنس اسلام مقابل پیشرفته‌ترین تجهیزات و قدرت رژیم صهیونیستی مقاومت کردند و یقین دارند روزی بر این مستکبران پیروز خواهند شد اما باید همه کشورهای مسلمانان از آنها حمایت و پشتیبانی کنند.

مولوی جهانگیری با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) برای حمایت از فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: اگر همه کشورهای مسلمانان با اتحاد و انسجام خود قدمی برای نابودی رژیم صهیونیستی بردارند، قطعاً این غده سرطانی در کمترین زمان از جهان اسلام و دنیای بشری محو خواهد شد و درس عبرتی برای سایر مستکبران می‌شود.

این عالم اهل سنت خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با پیروی از فرمان امام خمینی(ره)، دستورات خداوند متعال و اهداف انقلاب اسلامی از ملت فلسطین حمایت و پشتیبانی می‌کند  و هرگز دست از مبارزه با رژیم صهیونیستی بر نخواهد داشت.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :