رضا دهقان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان با اشاره به پایان عملیات اجرایی اصلاح و تعویض شبکه داخلی روستای امیرآباد به طول ۳ هزار و ۲۰۰ متر و با صرف اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال با هدف جلوگیری از پرت آب اظهار داشت: این طرح با مشارکت دهیاری و بخشداری زواره انجام شده است.

وی با اشاره به تعویض خط انتقال روستای جعفرآباد به طول ۲ هزار و ۲۰۰ متر و روستای شمس آباد اردستان به طول یک هزار متر و با صرف اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال به‌صورت مشارکتی با همکاری دهیاری و بخشداری مرکزی اردستان تصریح کرد: همچنین اصلاح و تعویض شبکه دامداری‌های روستای حسین آباد به طول یک‌هزار و ۲۰۰ متر و با صرف اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیون ریال با کمک بخشداری زواره انجام شده است.

مدیرآبفا روستایی شهرستان اردستان به آغاز عملیات ساخت مخزن ۱۰۰ مترمکعبی روستای شیرازان اردستان به دلیل فرسودگی و تامین آب شهرک جدید این روستا اشاره کرد و افزود: هزینه اجرای این طرح بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال است.

وی با بیان اینکه مانده بدهی مشترکان آبفا روستایی شهرستان اردستان بالغ بر ۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال است، گفت: ۱۱هزار و ۲۰۰ مشترک آبفا روستایی در شهرستان اردستان وجود دارد.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :