اسماعیل محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در فلاورجان با اشاره به برگزاری مسابقات موتورسواری اسلالوم قهرمانی استان اصفهان به میزبانی فلاورجان اظهار داشت: مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم(مهارت‌های فردی) قهرمانی استان اصفهان به مناسبت هفته وحدت به میزبانی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان فلاورجان برگزار می‌شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات در ۴ کلاس مثبت ۱۵۰۰ سی سی، منفی ۱۵۰۰ سی سی، بانوان و آزاد از ساعت ۹ صبح روز جمعه ۱۰ آذرماه همزمان با نخستین روز از هفته وحدت در پارک میثم فلاورجان برگزار می‌شود و درآمد آن به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه اختصاص می‌یابد.

دبیر هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان فلاورجان بیان کرد: پیش بینی می‌شود بیش از ۵۰ شرکت کننده از شهرستان‌های مختلف استان اصفهان در این مسابقات حضور داشته باشند و استقبال تماشاگران نسبت به دوره گذشته به ۲ برابر افزایش یابد.

وی با بیان اینکه به نفرات برتر این دوره از مسابقات، کاپ و حکم قهرمانی اهدا می‌شود، گفت: شرکت کنندگان پس از انجام تمرینات لازم در محل برگزاری مسابقه باید مسیرهای مشخص شده را بدون خطا و در کمترین زمان پشت سر بگذارند.

محمدی با اشاره به ظرفیت‌های موجود این رشته ورزشی تصریح کرد: هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان فلاورجان چند سالی است که در زمینه اتومبیلرانی فعالیت دارد و هر روز شاهد بروز استعدادها و ظرفیت‌های خوبی در این شهرستان هستیم اما محدودیت‌ها و کاستی‌هایی نیز وجود دارد.

وی با اشاره به استقبال بانوان و خانواده‌ها از این رشته ورزشی، ادامه داد: هر چند رشته اتومبیلرانی جزو رشته‌های ورزشی فراگیر و جوان پسند است اما نبود مکان مناسب برای تمرین علاقه‌مندان به این رشته، مانعی برای گسترش و پیشرفت این رشته در شهرستان فلاورجان به شمار می‌رود البته با هماهنگی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، پیست نقش جهان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

دبیر هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان فلاورجان گفت: در پایان این مسابقات، گردهمایی گروه ۲۰۶ برگزار و خودروهای شرکت کننده به اجرای رژه نمایشی می‌پردازند.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :