به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان ایلام، سید کمال‌الدین میرجعفریان اظهار داشت: در بازدید معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی درمحور ایلام- مهران عنوان شد که کل محور ایلام به مهران تا اربعین سال آینده به‌ صورت چهارخطه زیر بار ترافیک خواهد رفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی ضمن بازدید از محور ایلام- مهران معتقد است عزم وزارت راه و شهرسازی برای اتمام پروژه چهارخطه ایلام- مهران جدی است و از سال گذشته تاکنون حجم عملیات راهسازی در این محور در قطعات مختلف شروع شده و قسمت‌های مهمی نیز زیر بار ترافیک رفته است.

وی افزود: کل راه‌های استان ایلام به کارگاه راهسازی تبدیل شده و سعی خواهد شد راهکارهایی در جهت تامین اعتبار این پروژه‌ها اتخاد شود.

میرجعفریان گفت: اربعین امسال با توجه به زیر بار رفتن تقریبا نیمی از محور ایلام- مهران به صورت چهارخطه گره ترافیکی خاصی نداشتیم و در محور دوم یعنی ملکشاهی به مهران با اصلاح مسیر که همچنان عملیات اجرایی آن ادامه دارد این محور نیز به عنوان یک محور ایمنی قابل بهره‌برداری می‌شود.

انتهای پیام/ج/لینک منبع

برچسب ها :