داریوش جودکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۵ هزار و ۸۶۵ پرونده تخلف اقتصادی به سازمان تعزیرات ارسال شده است، اظهار داشت: این پرونده‌ها در حوزه‌های کالا و خدمات، تخلفات اقتصادی، قاچاق و بهداشت بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با اشاره ب اینکه این متخلفان علاوه بر ضبط کالا جریمه نیز شده‌اند، گفت: این متخلفان در ۶ ماه نخست امسال ۱۵۴ میلیارد و ۸۷۶ میلیون و ۵۴۷ هزار ریال جریمه شدند.

جودکی بیشترین تعداد پرونده را مربوط به بخش کالا و خدمات دانست و افزود: چهار هزار و ۵۲۳ پرونده در بخش کالا و خدمان در سازمان تعزیرات رسیدگی و ۹۷ درصد آنها مختومه شده و برای متخلفان ۲۷ میلیارد و ۵۶۶ میلیون و ۲۸۸ هزار ریال جریمه صادر شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین میزان جریمه در ارتباط با قاچاق کالا و ارز صادر شده است، عنوان کرد: یک هزار و ۷۵ پروند در بخش مبارزه با قاچاق کالا و ارز رسیدگی و ۱۰۰ درصد آنها مختومه و برای متخلفان علاوه بر ضبط کالا ۱۲۶ میلیارد و ۶۹۶ میلیون و ۳۲۹ هزار ریال جریمه نقدی صادر شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه بیان کرد: در بخش بهداشت، دارو، درمان و دامپزشکی ۲۵۵ فقره پرونده رسیدگی شد و برای متخلفان نیز ۶۱۳ میلیون و ۹۲۸ هزار ریال جریمه صادر شده است.

جودکی با اعلام شماره تلفن سه رقمی ۱۳۵ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ تعزیرات حکومتی، اظهار کرد: این سامانه آماده دریافت شکایات و پیشنهادات همشهریان محترم است.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :