به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حواشی دیدار ۲ تیم سپاهان اصفهان و استقلال خوزستان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

همانطور که روز گذشته کرانچار سرمربی سپاهان در نشست خبری اعلام کرده بود در این دیدار از مهدی صدقیان دروازه‌بان جوان تیم در ترکیب اصلی استفاده کرد.

لی الیویرا دروازه‌بان سپاهان که در هفته‌های اخیر عملکرد خوبی نداشته مورد غضب کرانچار قرار گرفته و در ترکیب ۱۸ نفره هم قرار ندارد و کیخسوری به عنوان دروازه‌بان دوم در این دیدار حضور یابد.

هواداران سپاهان پیش از آغاز بازی و زمانی که کرانچار وارد زمین شد سرمربی خود را به شدت تشویق کردند.

رسول نویدکیا به دلیل مصدومیت در لیست سپاهان قرار نگرفته است.

علی رغم اینکه عزت‌الله پورقاز مدافع سپاهان از بند مصدومیت رها یافته و در لیست ۱۸ نفره قرار گرفته بود اما کرانچار این بازیکن را در ترکیب اصلی قرار نداده و از رحیمی جوان به عنوان مدافع وسط استفاده کرده است.

در این دیدار توپ جمع‌کن‌های ورزشگاه نقش‌جهان کمی دیر رسیدند این در حالی است که هفته گذشته در ۱۵ دقیقه ابتدایی توپ جمع‌کن در کنار زمین حضور نداشت.

در دقایق ابتدایی این بازی زمانی که هواداران سپاهان در حال اعتراض به ویسی سرمربی فصل گذشته تیم خودشان بودند سرمربی استقلال خوزستان تیمش را بیرون کشید تا برای دقایقی بازی متوقف شود و به نوعی استقلالی‌ها جو منفی را به نفع خودشان ایجاد کردند.

هواداران سپاهان با شعار ” ویسی ضد فوتبال” به نحوه بازی تیم استقلال خوزستان اعتراض کردند.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :