غلامرضا شریعتی در گفت‌‌وگو باخبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: علی‌رغم اعتباراتی که برای متروی شهری اهواز تامین شد متاسفانه پیمانکار به علت مشکلاتی که از قبل وجود داشته است آنگونه که باید عمل می‌کرد عمل نکرد.

وی افزود: سوء تفاهم و یا به نوعی عدم هماهنگی‌ که بین پیمانکار و سازمان مترو وجود داشت کار را معلق کرده است اما با مذاکرات اخیر استانداری و شهردار باپیمانکار،  قرار بر این شد که تا تعیین تکلیف نهایی شورای فنی برنامه ریزی کار پیش برود و خط اول فاز اول را تا نظر نهایی شورای فنی فعال کنیم.

استاندار خوزستان بیان کرد: بعید است که تا پایان سال۹۶ فاز اول خط اول فعال شود اما تمام تلاش‌مان بر این است و اکنون نیز کار تا جایی پیش رفته است.

شریعتی عنوان کرد: ممکن است تاخیر داشته باشد اما سعی ما بر این است که تا پایان سال۹۶ یا نیمه اول۹۷ ما فاز اول خط اول فعال کنیم ضمن اینکه شهردار کلان شهر اهواز نیز بر این موضوع تاکید دارد.

به گزارش تسنیم پیش از این بسیاری از مسئولان اجرایی استان از تلاش برای آماده شدن بخشی از پروژه مترو اهواز تا پایان سال ۹۶ خبر داده بودند که با این اظهارات استاندار خوزستان سریال تاخیر در راه اندازی قطار شهری کلانشهر اهواز همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :