احد یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به بازی نیمه تمام مانده بازی تیم‌های شهرداری ارومیه و پیکان تهران در هفته دهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: به احتمال زیاد روز دوشنبه کمیته انضباطی برگزار می‌شود و نتیجه این بازی در این کمیته مشخص خواهد شد.

برد و باخت بازی دلیلی بر خروج شهرداری ارومیه از میدان نیست

مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه افزود: موضوعی که در بازی شهرداری ارومیه و پیکان تهران اتفاق افتاد موضوع برد و باخت بازی نبود و سخنانی که در مورد بهانه‌های برد و باخت ایراد می‌شود ورود نمی‌کنم چراکه در بازی‌های قبلی برد و باخت برای هر دو تیم بوده است و این موضوع دلیلی بر توقف بازی نیست.

قوانین والیبال در بازی پیکان تهران و شهرداری ارومیه نقض شد

وی خاطرنشان کرد: تک امتیازی که سبب توقف بازی شد به اشتباه داوری مربوط نیست و مشکل نقض قوانین والیبال است که نمی‌توان به راحتی از کنار آن گذشت و در زمین بازی حریف تعداد هفت نفر بازیکن وجود داشت که از نظر آرنج و قوانین مسابقات اشتباه است.

یوسفی تصریح کرد: تأیید نفر اضافی حریف از سوی داور دوم انجام گرفت و این موضوع را تأیید کرد ولی داور نخست خلاف عینی مقررات والیبال نظر خود را تغییر داد و خطای داوری به دور از این موضوعات است و خطای آرایش تیمی در بازی دیروز خطایی محرز بود.

رفتار تیم پیکان تهران شایسته این تیم نبود

مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: این موضوع در تمامی رسانه‌ها مشاهده شده است و تمامی اسناد و مدارک گویای برحق بودن تیم شهرداری ارومیه است ولی متأسفانه رفتارهایی که از سوی تیم حریف مشاهده کردیم به هیچ وجه صحیح نبود و نمی‌دانیم چه اقداماتی صورت گرفت تا داور رأی خود را تغییر داد.

وی تاکید کرد: موضوعی که در این میان آدمی را آزرده خاطر می‌کند تغییر رأی داور نخست است و این در حالی است که همگان بر این موضوع علم دارند بنابراین باید داوران سعی کنند تحت تأثیر تیم‌ها و بازیکنان خاص قرار نگیرند تا منجر به تغییر رأی در بازی نشود.

رسانه‌ها قضاوت عجولانه‌ای نکنند

یوسفی با اشاره به اطلاعات ناقص رسانه استان آذربایجان غربی یادآور شد: مستندات خود را به کمیته انضباطی ارائه خواهیم کرد و انتظار داریم حق به حق دار برسد و متأسفانه در اخبار ورزشی شبکه استانی آذربایجان غربی شهرداری ارومیه را ۳ بر صفر بازنده اعلام کردند که تاکنون هیچ نظری از سوی فدراسیون صادر نشده است و قضاوت عجولانه اصلاً منطقی نیست.

در سمت خود باقی می‌مانم

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم در مورد تغییر مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی ارومیه بیان کرد: مدت پنج سال در حوزه مدیریت باشگاه قرار دارم و در سیستم جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با باشگاه ادغام شده است و باشگاه در حقیقت زیرمجموعه‌ای از سازمان است.

مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: در فاصله ادغام باشگاه و سازمان مدیریت واحدی بر این دو داشتیم که طبیعتاً باید برای هر یک مدیریت واحدی در نظر گرفته شود و اینکه جایگاه من تغییر کند درست نیست و مدیریت سازمان را بر عهده دارم و مدیریت باشگاه با همفکری شهردار ارومیه و شورای اسلامی شهر ارومیه فرد مناسبی برای باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه انتخاب خواهد شد.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :