به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سردار علی قاسمی ظهر امروز در همایش استانی محله پاک در بیرجند اظهار داشت: هر انسانی در زندگی حق زندگی دارد و هیچ کس نمی تواند این حق را از او بگیرد.

وی با اشاره اینکه خوشبختانه ایران اسلامی انسان محور است و مومن حرف اول را می زند افزود: ما برای احیای جایگاه انسان انقلاب کردیم و برای حفظ کرامت انسان ساختارهایی فرهنگی و دینی ایجاد کردیم.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: تلاش دشمن بر این است که ما را به بردگی بکشاند و تمامی طرح ها و برنامه های چندین ساله دشمن با هدف خار کردن انقلاب اسلامی اجرا می شود.

قاسمی تصریح کرد: برخی از استان ها در محرومیت زیادی هستند بنابراین نباید رفاهیات تنها در یک نقطه جمع شود و برخی از مناطق محروم بمانند.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از مناطق به لحاظ فکری ضعیف هستند و این مناطق به آسیب های بیشتری دچار می شوند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برنامه ها و طرح های بسیج و سپاه بیشتر با هدف توجه به مناطق محروم و مستضعف اجرایی می شود یادآور شد: همچنین بسیج و سپاه پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی را نیز اجرایی می کنند.

قاسمی با بیان اینکه بروز آسیب های مواد مخدر و اعتیاد بیش از ۵۰ آسیب دیگر را به دنبال دارد اظهار داشت: این آسیب‌ها خانواده‌ها را متلاشی می کند.

وی با اشاره به تشکیل قرارگاه جواد الائمه در سال ۹۵ افزود: این قرارگاه با جوانان سر و کار داشته و با اجرای طرح‌های مختلف به بازیابی کرامت انسان می پردازد.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی به اجرای طرح محله پاک در خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: این طرح برای نخستین بار در خراسان جنوبی اجرا شده است.

قاسمی بیان کرد: در این راستا باید با پشتکار هر چه بیشتر این طرح را دنبال کنیم تا موفق شویم.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :