به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه محمدرضا رفیعی جیرفتی با اشاره به ضرورت تامین ویتامین مورد نیاز بدن مهرخواهان زلزله زده کرمانشاهی که باید به صورت جهادی اقدام شود اظهار داشت: زلزله غرب کشور باعث اندوه عمیق رهبر معظم انقلاب شده و با عنایت به منویات حضرت آقا و توصیه‌ها و تأکیدات ایشان بر ارائه و ادامه خدمت به زلزله‌زدگان این طرح‌ها اجرا می‌شوند.

مسئول قرارگاه جهادی مهر رسانان افزود: در این رابطه از امروز پنجشنبه در شهرستانهای جهرم، ساری، رودان، جیرفت، شهداد، بم، داراب، بابل، کهنوج، بابل، عنبرآباد، منوجان، حاجی آباد، قائمشهر، رودان ایستگاه‌هایی با عنوان نذر مهربانی  برای جمع‌آوری کمکهای مردمی دایر شده است.

رفیعی جیرفتی بیان کرد: دلیل انتخاب و بر پا نمودن ایستگاه‌ها در این شهرستانها وجود باغات مرکبات است و این روزها فصل برداشت مرکبات، خیار سبز و توت فرنگی در این مناطق است و براین اساس استانهای فارس، کرمان، هرمزگان و مازندران برای جمع‌آوری میوه مشخص شده است.

وی با بیان اینکه شماره‌های دبیرخانه این طرح ۰۲۱۲۲۷۲۹۱۶۶ و ۰۹۱۲۲۶۵۹۳۷۲ است افزود: پرتقال، موز، نارنگی، خیارسبز، خرما و سیب از جمله میوه‌های تامین کننده ویتامین مورد نیاز و ضروری هستند که زلزله‌زدگان به آنها نیاز دارند و باید در اسرع وقت در اختیارشان قرار گیرد.

رفیعی جیرفتی از رئیس سازمانهای جهاد کشاورزی, باغداران و مردم نیکوکار درخواست کرد در جهت تأمین این نیاز فوری مهرخواهان زلزله‌زده به ایستگاه های با عنوان نذر مهربانی مراجعه کنند و افزود: این میوه‌ها پس از جمع‌آوری بلافاصله به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال می‌شود.

انتهای پیام /لینک منبع

برچسب ها :