مسعود راشکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به کسب نتایج ضعیف تیم فوتبال صبای در جام آزادگان، اظهار داشت: متأسفانه صبای قم این روزها حال‌وروز خوشی نداشته و این تیم تمامی دیدارهای داخل و خارج از خانه خود را واگذار می‌کند.

مربی سابق تیم فوتبال امیدهای استقلال تهران افزود: صبای قم در این فصل اغلب از سیستم ۴-۵-۱ استفاده کرد، یعنی با چهار دفاع بازی می‌کند که دو هافبک آن نیز دفاعی هستند که درمجموع با شش دفاع بازی کرده و همیشه به فکر گل نخوردن است.

وی در مورد سطح کیفی بازیکنان صبا گفت: زمانی که تیم خوب نباشد یعنی همه خوب نیستند، و در زمانی که یک تیم ساختار نداشته باشد یعنی از مدیریت تا کادر فنی و بازیکنان مشکل‌دارند و اگر به همین روند ادامه دهد قطعاً جزء کاندیداهای سقوط خواهند بود.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان نکونام، بیان کرد: در فصل گذشته که تیم با مرفاوی سقوط کرد از روند بد صبا انتقاد کردم اما همگی به بنده معترض شدند که نباید انتقاد کرد و از همه مهم‌تر مسئولان هم به فریاد این تیم نمی‌رسند.

وی عنوان کرد: اگر صبا با همین شرایط و با همین بازیکنان ادامه دهند راه پاس تهران را خواهد رفت که اکنون دیگر وجود خارجی ندارد، در زمانی صبا نماینده کشور در جام باشگاه‌های آسیا بوده و من از مسئولان خواهش می‌کنم که نگذارند تیم به لیگ دسته پائین تر سقوط کند.

بازیکن سابق تیم استیل آذین تهران در مورد تغییرات متعدد سرمربی‌های صبا، تصریح کرد: در هیچ جای دنیا چنین مسئله اتفاق نمی‌افتد، حتی در کشورهای عربی هم دیگر تغییر مربی نداریم، ولی متأسفانه تیم مدیریت ندارد و هرروز هم بدتر می‌شود.

وی گفت: بازهم می‌گویم صبا در این فصل حال‌وروز خوشی را ندارد و اگر در نیم‌فصل تقویت نشود مطمئن باشید به لیگ دو سقوط خواهد کرد.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :