به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون جانبازان و معلولان، سیامند رحمان بامداد امروز در جریان برگزاری ششمین روز از مسابقات جهانی وزنه برداری معلولین مکزیک در رقابت های دسته فوق سنگین، ۱۰۷+ کیلوگرم به مصاف حریفان رفت.

وی در حرکت اول وزنه ۲۶۵ کیلوگرمی را انتخاب کرد و به راحتی آن را بالای سر برد، در حرکت دوم وزنه ۲۷۵ کیلوگرمی را نیز مهار کرد و درحرکت سوم با مهار وزنه ۲۸۵ کیلوگرمی به نشان طلا و عنوان قهرمانی دست یافت.
منصور پورمیرزایی دیگر نماینده کشورمان نیز در حرکت اول وزنه ۲۳۶ کیلوگرمی را انتخاب و به راحتی آن را مهار کرد، در حرکت دوم وزنه ۲۴۱ کیلوگرمی را با موفقیت بالای سر برد و در حرکت سوم از مهار وزنه ۲۶۰ کیلوگرمی بازماند و با رکورد ۲۴۱ کیلوگرم به نشان نقره و عنوان نایب قهرمانی جهان دست یافت.

بر این اساس کاروان کشورمان با کسب ۳ نشان طلا، ۴ نقره و یک برنز تا پایان روز ششم مسابقات در جایگاه دوم قرار دارد. 
فردا (شنبه) و در هفتمین وآخرین روز مسابقات، صمد عباسی، آخرین نماینده کشورمان از ساعت ۲۳ به وقت تهران در رقابت های دسته ۶۵ کیلوگرم به مصاف حریفان خواهد رفت.

رقابت های جهانی مکزیک از ۱۱ تا ۱۸ آذر ماه به میزبانی مکزیکوسیتی دزر حال برگزاری است و تیم ملی ایران با ۱۴ نماینده خود در این رویداد حضور یافته است.
 

انتهای پیام /لینک منبع

برچسب ها :