به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، شهروندان نمازگزار استان سمنان امروز و پس از اقامه نماز جمعه در خیابان‌های اطراف محل‌های برگزاری نماز جمعه راهپیمایی اعتراض‌آمیز شکل دادند.

سمنانی‌ها امروز با غریوهای “مرگ بر آمریکا ” و “مرگ بر اسرائیل ” خود، بار دیگر پشتیبانی خود از ملت مظلوم فلسطین را اعلام کردند.

راهپیمایان استان سمنان در این راهپیمایی بار دیگر ثابت کردند که رژیم صهیونیستی را رژیمی غاصب و کودک کش می‌دانند و خواهان رفع اشغال فلسطین اشغالی از چنگال این رژیم غاصب هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان در حاشیه برگزاری این راهپیمایی در شهر سمنان، با تقدیر از حضور گسترده مردم استان سمنان در این راهپیمایی، آن را پاسخی محکم از سوی مردم بصیر و نمازگزاران نماز جمعه در شهرهای استان سمنان به مواضع اخیر ترامپ دانست.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا قندهاری با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به‌عنوان پایتخت رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی اظهار داشت: با توجه به سخنان اخیر ترامپ، ضد جمهوری اسلامی ایران و اعلام حمایت وی از انتقال سفارت‌خانه‌های رژیم غاصب صهیونیستی به قدس، امروز مردم سراسر استان سمنان هم‌زمان با سراسر کشور این اقدام را محکوم کردند.

وی اظهارات ترامپ درباره قدس و اقدامات رژیم صهیونیستی را سخنانی احمقانه عنوان و تصریح کرد: این راهپیمایی همه شهرها و روستاهای استان سمنان برگزار شد و عموم مردم ولایت مدار سمنان برای پاسخگویی به این سخنان در راهپیمایی حضور یافتند.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان سمنان حمایت از مردم مظلوم فلسطین و ایستادگی در مقابل دشمنان اسلام را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این راهپیمایی عنوان و بیان کرد: آمریکا باید بداند که ملت ایران از آرمان‌ها و عقاید اسلامی خود کوتاه نمی‌آید.

قندهاری تأکید کرد: ملت بزرگ ایران همواره به دولت آمریکا به‌ویژه رئیس‌جمهور نالایق این کشور پاسخ‌هایی دندان‌شکن داده و امروز نیز آن را دوباره تکرار کرد.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :