به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سید‌مهدی طبیب‌زاده امروز در نشست هیئت رئیسه اتاق بازرگانی استان کرمان با مجمع نمایندگان استان کرمان اظهار داشت: اتاق کرمان آمادگی کامل برای حل مشکلات اقتصادی استان را دارد.

وی با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی کرمان در خدمت مشکلات فعالین اقتصادی و مشکلات رفع موانع تولید است گفت: ما در اتاق کرمان تنها به استان اکتفا نکردیم و در کمیسیون‌های مختلف با جلسات متعدد و ارائه پیشنهادات پیگیر حل مشکلات اقتصادی از مرکز کشور بودیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه منابع بانکی در کشور محدود و سرمایه‌گذاری خارجی نیز مشکل دارد افزود: دولت در بودجه سال ۹۷، بخش مهمی از فاینانس خارجی را به بخش خصوصی واگذار کند.

وی با اشاره به اینکه اتاق استان کرمان محل مراجعه شرکتهای دانشبنیان شده است خاطرنشان کرد: انجمن کارآفرینان استان تشکیل شده و شرکتهای شتابدهنده در حال تشکیل اشت.

طبیب‌زاده با بیان اینکه اتاق کرمان نیازمند همکاری نمایندگان استان در مجلس است گفت: ما برای رفتن به سمت اقتصاد دانش‌بنیان نیازمند همکاری همه‌جانبه در استان از جمله نمایندگان مردم هستیم.

وی با بیان اینکه معادله اشتباهی در کشور مطرح شده که انرژی خورشیدی گران است افزود: این در حالی است که هزینه تولید انرژی از سایر راه‌های موجود بسیار گرانتر است و منابع را نیز تمام می‌کند.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :