سیده حمیده زرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: رونق صنعت و پیگیری مشکلات صنایع خرد، متوسط و بزرگ از مهم‌ترین مسائل استان قزوین بوده که در دستور کار جدی قرار دارد.

وی بیان کرد: مشکلات مالیات، بیمه، سرمایه ثابت و در گردش از مسائل مهم و عمده صنایع در استان قزوین بوده که به طور مستمر توسط مدیران در دست بررسی و پیگیری است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تلاش مدیران اقدامات خوبی در حوزه صنعت استان انجام شده اما همچنان مشکلاتی در این زمینه وحود دارد که امیدواریم به زودی برطرف شود.

زرآبادی خاطرنشان کرد: مطالبات مدیریت شهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده که شوراهای شهر و‌ روستا باید در این زمینه تلاش کنند.

وی با اشاره به تبادل نظر با وزرا در مورد مشکلات استان عنوان کرد: موقعیت و‌ جایگاه‌های اثرگذار از مطالبات جوانان و زنان بوده که دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که روند توسعه استان با کیفیت مطلوب در حال انجام است، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی موظفند ۳۰ درصد نیروهای خود را از جوانان و زنان شایسته استفاده کنند و در استان قزوین این مهم در دستور کار جدی قرار دارد.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :