به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، امیر سرتیپ ابوالفضل برزگری ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اظهار داشت: در ایامی که جهان اسلام مشغول جشن گرفتن میلاد پیامبر اکرم(ص) هستند متأسفانه شاهد توطئه دیگری از استکبار جهانی و صهیونیست هستیم.

وی گفت: رئیس جمهور آمریکا شب گذشته بیت‌المقدس را به عنوان پایتخت رژیم اسرائیل انتخاب کرده است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد: این ادعای آمریکا ناشی از عجز و ناتوانی آنها است چراکه دست‌هایشان برای فلسطین بسته و قطعاً ضربه دیگری می‌خورند و جهان اسلام در برابر تصمیم “ترامپ” برای اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم اسرائیل سکوت نمی‌کند و فلسطین آزاد می‌شود.

وی عنوان کرد: عجز و ناتوانی آمریکا در به وجود آوردن داعش با توجه به هزینه بسیار زیاد و همچنین پس از ۸ سال جنگ در سوریه و درصدد بودن برکناری «بشار اسد» و رفراندوم اقلیم کردستان شکست‌های پی درپی برای آمریکا بود که در سیاست‌های خود نتوانستند به اهداف شومشان برسند.

امیر برزگری افزود: آمریکا امروز می‌خواهد قبله اول مسلمانان را به‌عنوان پایتخت اسرائیل به‌رسمیت بشناسد اما در عرصه‌های بین‌المللی با چالش‌های متعددی مواجه شده و خواهیم دید این بار هم چه ضربه‌ای بزرگی در این مسیر خواهد خورد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به حادثه اخیر کرمانشاه اظهار کرد: در حادثه زلزله غرب کشور ارتش، سپاه و مرزبانی کشور در اولین ساعت حضور پیدا کردند و به آسیب‌دیدگان خدمت‌رسانی می‌کردند.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :