به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، چهارمین روز از سی‌سومین جشنواره موسیقی فجر، امروز شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ادامه می‌یابد. در این روز اجراهای مختلفی در پنج سالن پایتخت روی صحنه می‌رود. در میان گروه‌های ایرانی شاید اجرایِ چندان جذابی برای مخاطبان وجود نداشته باشد، چرا که این اجراها در طول سال گذشته روی صحنه رفته‌اند و مخاطبان هم این اجراها را دیده‌اند.

اما در میان اجراهای خارجی، هستند کنسرت‌هایی که اگر از دست بدهید شاید فرصت دیدنشان حالاحالاها برایتان فراهم نشود.

ارکان اوگر و اسماعیل حکی از کشور ترکیه به ایران آمده‌اند تا اجرایی در تالار وحدت داشته باشند. این کنسرت می‌تواند نقطه عطفی در چهارمین روز جشنواره باشد. اگر می‌خواهید اجرایی متفاوت ببینید، این کنسرت را از دست ندهید.

اجرای متفاوت دیگری که امشب روی صحنه می‌رود، کنسرت نفس – خومه کمته از اسپانیا است. این اجرا هم می‌تواند برای مخاطب ایرانی موسیقیِ متفاوتی را روایت کند.

بقیه‌ی اجراهای امشب را اگر از دست دادید اصلا نگران نباشید چون در طول سال باز هم فرصت دیدنشان را خواهید داشت.

برنامه اجراهای امشب به این شرح است:

تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰ ارگان اوگر و اسماعیل حکی از ترکیه/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «رستاک» به سرپرستی سیامک سپهری.

تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه آوازی تهران به سرپرستی میلاد عمرانلو/ ساعت ۲۱:۳۰ گروه «سرشک» به سرپرستی یحیی علوی و خوانندگی مهدی سالاری.

برج آزادی: ساعت ۱۸:۳۰ گروه «سورنای» لرستان/ ساعت ۲۱:۳۰ «مقام چلر» از ترکمن.

فرهنگسرای نیاوران: ساعت ۱۸:۳۰ گروه «نفس» با هنرمندی خومه کومته از اسپانیا/ ساعت ۲۱:۳۰ ارکستر بادی تهران به سرپرستی سینا ذکایی و رهبری جاوید مجلسی.

سالن همایش ایرانیان: ساعت ۱۹ و ساعت ۲۱ محمد علیزاده خواننده پاپ.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :