به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، سید سعید شاهرخی پیش از ظهر امروز در افتتاحیه این دوره از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اظهار داشت: در ابتدا از کودکان و نوجوانانی که در استان کرمانشاه دچار خسران‌های ناشی از زلزله شدند یاد می‌کنیم.

وی بیان کرد: این جشنواره به عنوان رویداد فرهنگی جشن و شادی را به دنبال داشته و دارد ضمن اینکه حضور تمامی هنرمندان و صاحبان اندیشه در حوزه تئاتر را در همدان به فال نیک می‌گیریم.

شاهرخی عنوان کرد: امیدواریم از این مسیر بتوانیم شادی و نشاط را برای کودکان و نوجوان رقم زنیم ضمن اینکه این جشنواره با اعتلای هنر ارزشمند تئاتر بتواند مفاهیم ارزشمند تاریخ و هنر ایران اسلامی را بیش از پیش بازگو کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان بیان کرد: جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان باید در همه شهرستان‌های استان قابل استفاده برای عموم مردم باشد که به این منظور برنامه ریزی شده است.

شاهرخی ابراز کرد: برای تمام هنرمندان و صاحبنظران اندیشه و هنر که در این جشنواره شرکت کرده‌اند آرزوی موفقیت دارم.

به گزارش تسنیم، آئین افتتاحیه بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان صبح پنجشنبه نهم آذرماه در همدان برگزار شد و بخش نمایش‌های این جشنواره از ۱۰ تا ۱۵ آذرماه با حضور گروه‌های ایرانی و خارجی در شهر همدان به دبیری مریم کاظمی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :