محمدباقر محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، با اشاره به ادمه تلاش‌ها برای پیدا کردن ۸ کوهنورد مفقود شده مشهدی در اشترانکوه لرستان اظهار داشت: تیم امدادی هلال احمر استان لرستان برای یافتن کوهنوردان مفقودشده مشهدی در اشترانکوه عازم منطقه شدند.

وی با اشاره به درخواست نیاز شهرستان ازنا برای سگ زنده یاب افزود: این تیم امدادی ۲ قلاده سگ زنده یاب به همراه دارند تا جستجوی مفقویدن با سرعت بیشتر ادامه پیدا کند.

معاون هلال‌احمر استان لرستان گفت: سه تیم جستجو نجات نیز در منطقه اضافه‌شده و در حال  جستجو در منطقه هستند و دو بالگرد در این راستا اعزام‌شده که یک بالگرد توسط ۱۱۵ و یک بالگرد توسط هلال‌احمر شهرکرد به منطقه اعزام‌شده و جستجو در منطقه ادامه دارد.

وی عنوان کرد: تلاش برای جستجوی مفقودین ادامه دارد و تاکنون به‌جز ۵ کوله‌پشتی که در محل بهمن پیداشده ردی دیگر ی از مفقودین پیدا نشده است.

به گزارش تسنیم، تیم کوهنوردی ۱۴ نفره از مشهد با یک کوهنوردی محلی از شهرستان الیگودرز روز گذشته در اشترانکوه لرستان گرفتار بهمن شدند که ۸ نفر مفقود شده، یک نفر جان باخت و ۶ نفر دیگر نیز پیدا شده و در پناهگاه هستند.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :