به گزاش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های پیکان و استقلال از ساعت ۱۵ امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف یکدیگر رفتند که نیمه نخست این دیدار به تساوی بدون گل انجامید.

ترکیب پیکان: پیام نیازمند، امیرحسین صادقی، حجت حق وردی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، امیرحسین کریمی، صادق بارانی، ابوالفضل ابراهیمی، مرتضی آقاخان، آرفنگ دافه و کنت ایکه چوکو.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینى، مجید حسینى، خسرو حیدری، امید ابراهیمى، امید نور افکن، سرور جپارف، فرشید اسماعیلى، سجاد شهباززاده، جابر انصاری، روزبه چشمی و میلاد زکى‌پور.

پیام حیدری کار قضاوت این دیدار را برعهده دارد. او در نیمه نخست به امیرحسین صادقی از پیکان کارت زرد نشان داد.

دقیقه۹: سرور جپاروف قصد داشت از خروج اشتباه پیام نیازمند استفاده کند، اما ضربه او که از وسط زمین زده شده بود، با اختلاف اندک از بالای دروازه پیکان به بیرون رفت.

دقیقه ۱۰: داور برخورد خسرو حیدری با کنت را خطای پنالتی تشخیص داد، اما پس از مشورت با کمک اول خود، از تصمیمش صرف نظر کرد.

دقیقه ۱۸: امیرحسین صادقی به‌خاطر خطا روی جابر انصاری با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۱۹: ضربه آزاد سرور جپاروف به دیوار دفاعی پیکان برخورد کرد و برگشت.

دقیقه ۲۱: حرکت تیمی و زیبای بازیکنان استقلال یک فرصت خوب گلزنی را در درون محوطه جریمه نصیب سجاد شهباززاده قرار داد، اما ضربه وی به بازیکن پیکان خود را راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه ۳۳: ارسال کوتاه خسرو حیدری از راست در محوطه جریمه به امید ابراهیمی رسید. ضربه ابراهیمی که در وضعیتی نامتعادل زده شد، پس از عکس‌العمل دروازه‌بان پیکان به کرنر رفت.

دقیقه ۳۹: اشتباه عجیب سید مجید حسینی باعث شد که کنت در موقعیت تک‌به‌تک با دروازه‌بان قرار بگیرد، اما ضربه او با اختلاف از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت تا جدی‌ترین فرصت پیکان در نیمه نخست از دست برود.

دقیقه ۴۲: بازیکنان پیکان در ضد حمله صاحب فرصت شدند، اما ضربه خودخواهانه و از راه دور کنت را دروازه‌بان استقلال دفع کرد.

دقیقه ۲+۴۵: ضربه سر مرتضی آقاخان با اختلاف از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :