احمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: مجموع تعداد تخلفات اضافه بار ثبت شده در استان از ۶۵ فقره در ۹ ماهه سال گذشته به ۸۴ فقره رسیده که این تخلفات نسبت به سال گذشته ۲۹ درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به اقدامات پلیش راه در کشفیات این تخلفات افزود: ۲۸٫۶ درصد تخلفات اضافه‌بار توسط پلیس راه شهرکرد ـ اصفهان کشف شده که نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد کاهش داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: همچنین ۲۵ درصد کشفیات توسط پلیس راه لردگان ـ رامهرمز بوده که نسبت به سال گذشته ۳۲٫۹۵ درصد کاهش داشته است.

جمشیدی خاطرنشان کرد: ۲۱٫۵ درصد تخلفات اضافه بار نیز توسط پاسگاه پلیس راه سامان ـ تیران کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۰۰ درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به حمل بار با تناژ گفت: میزان اضافه بار با تناژ کشف شده از ۱۳۲ تن در ۹ ماهه سال گذشته به ۲۳۰ تن رسیده به گونه‌ای که رشد ۷۵ درصدی داشته‌ایم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: شاخص میزان اضافه بار در هر تخلف کشف شده در ۹ ماهه سال گذشته ۲٫۰۳ و امسال ۲٫۷۴ بوده که ۳۵ درصد افزایش یافته است.

جمشیدی ادامه داد: با توجه به شاخص میزان بار در هر تخلف کشف شده پاسگاه پلیس راه سامان ـ تیران نسبت به سال گذشته ۱۸۵ درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :