به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، امروز همزمان با هفته وحدت، بار دیگر ملت آزاده، رشید و شهیدپرور مازندران قهرمان پرور با حضور در مصلاهای نماز جمعه اقدام ددمنشانه استکبار جهانی و صهونیسم بین الملل در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان مرکز رژِیم صهیونیستی را محکوم کردند.

امروز پیر و جوان، خرد و کلان بار دیگر به یاد آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، آمدند تا بگویند گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان و با همکاری سرداران رشید اسلام، اقدام ترامپ خبیث در تصمیم نابخردانه‌اش برای رژیم صهیونیستی را در نطفه خفه خواهند کرد.

مردم ۲۲ شهرستان مازندران به همراه ۵۸ جایگاه نماز جمعه در مناطق دور دست استان پس از خطبه‌های نماز با در دست داشتن پلاکاردهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا خواستار برخورد مجامع  بین‌المللی با ترامپ شدند.

مردم شهرها و روستاهای استان در این راهپیمایی‌ها اقدام به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل خبیث کرده و گفتند تا تحقق کامل پیروزی قدس شریف همانند بیرون راندن داعش از کشورهای عربی سوریه و لبنان از ملت آزاده فلسطین دفاع خواهیم کرد.

مردم ساری مرکز مازندران نیز پس از برپایی نماز جمعه ساری از میدان شهدا تا میدان ساعت این شهر راهپیمایی کرده و پس از پایان راهپیمایی، از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران قطعنامه سراسری علیه رژیم صهیونیستی و اقدام نابخردانه ترامپ سخیف قرائت و پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :