حمید یاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به برگزاری رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام شاهد در ورزشگاه انقلاب کرج اظهار داشت: این مسابقات در روزهای ۷ و ۸ آذر با حضور ۱۲ تیم داخلی و خارجی برگزار شد.

رئیس هئیت کشتی استان البرز با بیان اینکه سیزدهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام شاهد با حضور ۸ کشور خارجی برگزار شد افزود: در پایان این مسابقات تیم ایران (الف) با نتیجه ۶ بر ۴ تیم ملی روسیه را شکست داد و به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

وی با اشاره به رده بندی تیمی مسابقات جام شاهد، عنوان کرد: ایران (الف)، روسیه، ایران توسعه، ایران البرز، آذربایجان، ایران(ب)، گرجستان، قرقیزستان، ارمنستان، ایران (کرمان)، ترکیه و لبنان به ترتیب مقام‌های اول تا دوازدهم را کسب کردند.

یاری به بازی تیم کشتی استان البرز و ایران توسعه در رده بندی مسابقات اشاره و اضافه کرد: تیم  فرنگی جوانان البرز بسیار خوب ظاهر شد و در دیدار رده بندی بر اساس امتیاز مثبت ۲۱ به ۲۰ بازی را واگذار کرد و نتیجه بازی تیمی ۵ بر ۵ مساوی شد.

وی ادامه داد: در مسابقات انفرادی نیز از استان البرز پارسا توکلی در وزن ۸۷ کیلوگرم طلا، مهدی قربانی ۵۵ کیلوگرم نقره، محمدرضا رستمی ۷۲ کیلوگرم نقره، محمد مهرابی ۶۰ و یوسف حسینوند ۶۷ کیلوگرم مدال برنز را کسب کردند.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :