به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، هفتمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی به علی پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین و سایر اعضای کمیسیون برگزار شد.

علی پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در این جلسه اظهار داشت: براساس دستور ریاست جمهور از اجرای مصوبه ۱۵ درصدی افزایش قیمت نان در سراسر کشور جلوگیری بعمل آمد و هر گونه افزایش قیمت نان را در مقطع زمانی فعلی در استان قزوین و سراسر کشور غیرقانونی است.

وی بیان کرد: دستورالعمل ابلاغی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد فرهنگ حجاب و عفاف و ساماندهی مد و لباس با هدف حمایت از تولید داخل با برگزاری جشنواره و فروشگاه‌های لباس ایرانی در دستور کار بوده و مسئولان و تولیدکنندگان باید در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین تصریح کرد: ترویج فرهنگ خرید کالای ایرانی با ارتقاء کیفیت و بسته‌بندی محصولات اثرگذاری بیشتری خواهد داشت و این مهم باید در اولویت قرار گیرد.

پرزحمت خاطرنشان کرد: افزایش تعرفه قیمت خدمات برخی اتحادیه‌های صنفی استان قزوین از جمله خدمات خشکشویی و فرش و غیره نیازمند بررسی و اتخاذ تصمیمات لازم است.

وی گفت: افزایش قیمت کالا و خدمات در گرو ارائه مطلوب و باکیفیت کالا و خدمات است.

انتهای پیام/لینک منبع

برچسب ها :